KONST / Litografier / Färglitografi 15143195
nr 1514 3195
Jerry Roupe
(1919-2005), Sverige
Tidig vår över brunnsviken. Signerad, daterad 1981, ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 26x41 cm, yttermått inklusive ram: 37x52 cm
Jerry Roupe, svensk grafiker och målare född 1919, död 2005.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 januari 2023
kl 19:16:35
8/1 18:15:33